Su-30SM WMF/WKS promo – klip

Bardzo dobrze zrealizowany materiał promocyjny – może się podobać.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Su-30SM WMF/WKS promo – klip

 1. Powoli się uczą że klient kupuje oczami . Jak tak dalej pójdzie to dojdą do tego strony producentów okraszone ładnymi materiałami promocyjnymi i interesującymi danymi. Na dzień dzisiejszy zdarza się że duże przedsiębiorstwa przemysłu obronnego nie posiadają nawet stron internetowych lub są one przestarzałe (stworzone w czymś ala html 2.0 prosto z lat 90′ jak np http://www.rmz.ru/?Lang=ru) oraz uaktualniane „raz na ruski rok”. Można dodać do tego brak translacji na angielski i łacinkę (co akurat nie musi być wadą :> ).
  Skoro jesteśmy przy tematyce lotnictwa, to warto wspomnieć o zgrabnie wyglądającym Jaku-152 który ma się niedługo wznieść w powietrze. Wydaję mi się to jednak dosyć wątpliwe w związku z brakiem bez dostępu do wynalazków jak Safran 460 (sam silnik kosztuje pewnie z $60k).

  Polubienie

 2. Mnie akurat Jak-152 się niespecjalnie podoba (nie tylko sylwetka, ale mało nowoczesna konstrukcja – tłokowy silnik, brak kompozytów), ale zobaczymy jak będzie wyglądać prototyp (sam program jest już bardzo opóźniony – pierwotnie miały być 4 prototypy gotowe do października). Maszynę ma napędzać rodzimy silnik tłokowy M-14X.

  Polubienie

  1. Toż to muzealny okaz, zapewne samo wznowienie produkcji tego silnika będzie trochę kosztowało. Jak im nie wyjdzie to zawsze mogą kupować zmodernizowane Utvy Lasta od Serbów.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s