Skład Rusłanów – nielotów WKS – fotka

Zdjęcie aktualne, z września br.

Specjalnie Jarku dla Ciebie – można dokładnie policzyć ile jest tych maszyn – aż 9 sztuk, a podobno to nie wszystkie składowane. Przykry widok, bo wątpię, żeby zostały kiedykolwiek przywrócone do lotów.

JmSNA_Km5aA

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Skład Rusłanów – nielotów WKS – fotka

  1. Witam, zawitałem tutaj gdyż „incognito” przeglądam regularnie militarium.net. Powiem szczerze, (może wyjdę z nieco osobistą tyradą, za co proszę wybaczyć) Zawsze Panie Szmul, kojarzyłes mi się z bardzo.. hmmm Stronniczą frakcją. Nie chce nazywać tego „Pro rosyjska, pro kremlowską” czy coś w tym stylu bo to nie ma większego znaczenia. Sam początkowy wygląd strony też nieco mnie zraził (cuda techniki wojsk FR, to mam na myśli 🙂 ) Ale… Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo są tu informacje zarówno z Runetu jak i innych ciekawych stron, i przede wszystkim, brak w Twoich wpisach stronniczo/propagandowych komentarzy. Naprawdę super czyta się Twoje newsy, ogląda zdjęcia i filmiki. Dzięki za przedstawienie pewnej innej percepcji widzenia, bez patetycznych czy też groteskowych komentarzy, które często są domeną popleczników jednej bądź drugiej strony. Ja jako całkowicie obojętny (a jednocześnie niesamowicie zainteresowany tematami) bardzo doceniam, i wrzucam Twój blog do zakładek. Z pozdrowieniami i życzeniami owocnego prowadzenia bloga.
    Mariusz!

    Polubione przez 1 osoba

  2. O wielkie dzięki 🙂 Sporo tych maszyn. Ale widok rzeczywiście bardzo przykry szczególnie, że to bardzo dobry transportowiec. Swoją droga nie rozumiem czemu WKS ich nie wyremontuje ? Nie mają potrzeb zwiększenia stanu swojego transportowego lotnictwa strategicznego ? Czy mają ogólnie jakieś problemy z częściami do serwisowania swoich An-124? A reszta robi jako rezerwuar części choć wydaje mi się to bardzo wątpliwe. Te 9 Rusłanów mocno wzmocniłyby flotę ciężkich transportowców 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s