Blog – 100 tys. wejść

Cóż mogę napisać – wielkie dzięki.

Gdy zakładałem mój skromny blog, nie przypuszczałem, że wystarczą nieco ponad trzy miesiące i będzie już 100 tysięcy wejść.

Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim, moi drodzy Czytelnicy, dziękuję.

Reklamy

21 uwag do wpisu “Blog – 100 tys. wejść

 1. Cóż, w założeniach miało być kameralnie. Żadnej poważniejszej akcji reklamowej nie prowadziłem. Po prostu tak wyszło. Ludzie chcą pogadać o tematach związanych z SZ FR czy konfliktami regionalnymi, ale w innej atmosferze niż ta panująca na forach dyskusyjnych, a szczególnie takim jednym. A jeszcze więcej ludzi chce sobie poczytać te rozmowy, bez tasiemcowych dyskusji o niczym i obrzucaniu się błotem.

  Polubienie

 2. Dołączam się do życzeń. Zauważe tylko, w niczym nie ujmując Autorowi bloga, iż duża w tym zasługa Rosji I jej głównego rozgrywajacego. Teraz już kurs na pierwszy milion; -)

  Polubienie

 3. Ja również dziękuję za bloga, możliwość wymiany informacji i wysoki poziom dyskusji. Życzę Ci drogi Szmulu, aby pasja, którą zarażasz nas wszystkich trwała jak najdłużej 🙂 Pozdrawiam też szanownych uczestników!

  Polubienie

 4. Gratulacje , jak widać kierunek tego bloga doskonale wpisał się oczekiwania użytkowników i czytelników, merytoryka blogu jest zapewne wielkim atutem , poza tym kierunek FR jest dla wielu ciekawy ponieważ jak na Polskie warunki można go nazwać ” Niszowym ” , w czasach wszechobecnego zachwytu na super hamerykańską techniką 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s