WKS mocno bombią – klip

Efektownie na pewno, pytanie czy efektywnie.

Reklamy

22 uwagi do wpisu “WKS mocno bombią – klip

 1. Efekty nalotu WKS na bazę „umiarkowanych”

  gdy się patrzy na te filmiki od rosyjskiego MON, to ma się wrażenie, że z celnością to trochę licho, ale z poziomu ziemi wygląda, że bomby spadają tam gdzie spaść powinny.

  Polubienie

  1. Dziś bodajże zbombiono 27 celów. Z pewnością jest różnie z celnością, ale nawet jaka taka 250 kg czy 500 kg bombka spadnie tuż obok celu, to i tak narobi dużo szkód. W tym przypadku coś chyba wleciało przez strop więc było celnie.

   Polubienie

  2. Znów sądząc tylko po nagraniu z nalotu Su-34 powiedziałbym że nic nie trafili a tutaj proszę widać jakieś piwnice? poza obrysem głównego budynku.
   To długa wojna SAAF na pewno nie raz im celnie bombiła budynki gdzie mieli bazy wiec logiczne było by robić dodatkowe piwnice poza obrysem budynku tylko połączone po ziemią z główną częścią, może i nad interpretuję ale oni tam na miejscu wiedza w co celować.
   Ale żeby nie było za różowo z mojej strony…za małe wagomiary tam zrzucają takie 1500 i nie było by co zbierać 🙂

   Polubienie

 2. No to Chińczycy dali jasny sygnał kogo popierają i po której stronie stoją. USA ma coraz cięższy orzech do zgryzienia na BW.

  Syryjska armia mozolnie odbija wioska po wiosce

  To już bardziej odnośnie Ukrainy.

  UE zniosła sankcję na Rosję dotyczącą paliwa rakietowego. Raczej stały trend to to nie jest, ale dosyć istotne słowa wypowiedział Juncker, które Putina na pewno ucieszyły.

  Polubienie

 3. Czy ktoś może mi wyjaśnić, czemu co pół zdania ci goście na filmikach rzucają „Allah akbar”?? Rozumiem, że „akbarują” jak im bomby na łeb lecą, ale jak idzie koleś z kamerą, filmuje i co dwa kroki rzuca „allah akbar”, to ja już nic z tego nie kumam…

  Polubienie

 4. Witam
  ,,allah akbar” to odpowiednik chrześcijańskiego actus iaculatoriae (akt strzelisty), zawołanie wysławiające Boga, nie ma znaczeni zestawienia słów decydujące jest nastawieni emocjonalne (wołanie duszy), może zarówno mieć charakter prośby o przychylność Boga, oddawani się w opiekę Boga jak i radości z Bożej pomocy w osiągnie celu- radości

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s