Syria – bombki od WKS – klip

Niezłe bombienie, szczególnie 2:26

Ps. W Chmejmim (Latakia) zaczął bazować Ił-20M (MS ?).

Reklamy

30 uwag do wpisu “Syria – bombki od WKS – klip

  1. Co to jest ? Znajduje się na górze po lewej stronie od pasa startowego pod systemem OPL, radiolokatorem i Krasuchą-4 może być miejscem na nowe maszyny ? Wygląda jakby to było dość świeże ale nie umiem zbytnio analizować tego typu zdjęć.

   Polubienie

 1. To też (być może był wcześniej, ale nie był opisany na zdjęciach satelitarnych).
  Widać także Pancyra, zaś żołnierz ma ciekawy kamuflaż umundurowania. No i bloki pułapek termicznych (choć to żadna nowość) na Il-e rzucają się w oczy.

  Polubienie

  1. 19Ż6 to ten radar po prawej, pod ogonem Iła?
   A ten kamuflaż to mi wygląda na jakąś wariację pustynnej cyfrowej flory, ale w ciemniejszym odcieniu (może dlatego, że to softshell z kapturem, a nie „zwykła” bluza mundurowa)

   Polubienie

 2. A jeśli to nie prowokacja, to czy Ukraina mogła to przekazać komuś z przeciwników Assada? O ile to na prawdę bsl wyprodukowany na Ukrainie, a wygląda na to że tak. Tylko ten egzemplarz z Ukrainy burzy tą moją tezę.

  Polubienie

 3. MO FR w końcu zrozumiało, że uzbrojenie precyzyjne dla lotnictwa to podstawa. Korporacja „Taktyczne uzbrojenie rakietowe” rozpoczęła produkcję na trzy zmiany.
  Ps. Nad Syrią wisi rosyjski satelita zwiadu optyczno-elektronicznego „Persona” N2.

  Polubione przez 1 osoba

  1. A to znak że nie tylko pozbywają się starego uzbrojenia, ale i nie żałują nowych typów uzbrojenia, w sumie doskonała okazja do sprawdzenia. Koszt pewnie duży ale ludzie będą mieli pracę ( choć to w Rosji w/g oficjalnych danych nie ma wielkiego bezrobocia) A jakie typy (modele) uzbrojenia tam produkują?

   Polubienie

   1. Tylko zastanawia że użyli tego w kontyngencie mikro jeszcze mniej niż mikro, więc raczej nie żałują a nie mają na magazynach jak ruszyła produkcja pełną parą.

    Polubienie

   2. Jeśli wiesz ile użyto uzbrojenia precyzyjnego (wzory oraz co mnie jeszcze bardziej ciekawi, liczba zrzuconych bomb i odpalonych pocisków rakietowych) to proszę, podziel się z nami tą wiedzą.

    Polubienie

   3. No własnie brak materiału ze strony FR a to co pokazują często mija się z celnością, analiza tego z czym starują na dostępnych materiał też o tym świadczy. Zresztą w tak krótkim okresie nie powinni dostać zadyszki w tym temacie a jednak.

    Polubienie

   4. No właśnie być może nie jest to skorelowane z interwencją w Syrii. Szczególnie, że nie wiadomo nawet czy zanosi się nawet na zwiększenie działań WKS w Syrii.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s