Informacyjnie – blog ma 203 tys. odsłon

By osiągnąć pierwsze 100 tys. odsłon blog potrzebował prawie 3,5 miesiąca, kolejne 100 tys. odsłon osiągnął po 1,5 miesiąca – postęp robi na mnie duże wrażenie.

Dziękuję wszystkim, mając świadomość, że zapewne nie byłoby takiego przyrostu czytelnictwa bez przypadkowej pomocy WWP 🙂

Advertisements

24 uwagi do wpisu “Informacyjnie – blog ma 203 tys. odsłon

  1. Jestem realistą, przekroczyć, a szczególnie znacznie, 100 tys. odsłon miesięcznie będzie bardzo trudno.
   Czytelnictwo bloga i tak już 10-krotnie przekroczyło moje wstępne założenia i jest obecnie jedynie mniej więcej 4-krotnie niższe aniżeli w przypadku branżowych projektów komercyjnych z budżetem, zatrudnionymi ludźmi i rzeszą współpracowników. Przy czym w przypadku mojego bloga współpracownikami jesteście Wy – autorzy komentarzy. Komentarzy, które w większości stoją merytorycznie znacznie wyżej niż średnia z projektów komercyjnych.
   Ps. Zmieniłem tytuł wpisu bo dziś blog ma już grubo ponad 203 tys. odsłon 🙂

   Lubię to

   1. Ja bym powiedział, że wszyscy się bardzo zestarzeliśmy, ale nie wszyscy z nas dojrzali – oczywiście nie pisze o Tobie i sobie 🙂
    O zjeździe na poważnie trzeba będzie pomyśleć.

    Lubię to

 1. Twój wkład był znaczący – niech wszyscy wiedzą, że jesteś autorem grafiki. I być może jeszcze zwrócę się do Ciebie o pomoc, gdy blog będzie przenoszony na inną platformę. Bo przenosiny są nieuniknione, to tylko kwestia czasu.

  Lubię to

  1. To musiał być układ i spiseg – coś mi się zdaje, że szmul zadzwonił na daczę WWP i powiedział: „Władymirze Władymirowiczu, potrzebujuę trochę ruchu na moim blogu, może byście zrobili coś, o czym można by długo i namiętnie rozmawiać w gronie zawodowców i pasjonatów”… 😉 😆

   Lubię to

  1. Czekamy na 300 🙂 Ze swej strony napiszę, że jestem gotów tolerować umiarkowaną dawkę reklam mającą zapewnić utrzymanie bloga. Tylko proszę, nie przesadź ;>

   Lubię to

 2. Zważając na fakt że Twoi czytelnicy przywędrowali za tobą, lub Cię szukali po tym jak zniknąłeś z wiadomego forum (jak np ja :D, wujek google pomógł znaleźć twój blog), myślę że są osoby skłonne cię „wesprzeć”, jakkolwiek to brzmi. Jak można się domyśleć Twoi czytelnicy to raczej nie są 20 latkowie z liceum, ale ludzie trochę starsi, niektórzy określają takich „Januszami”. Sam pamiętam historię bloga sportowego (ZawszePoPierwsze aktualnie Szósty Gracz) który fajnie się rozwinął po tym jak redakcja zaczęła przyjmować wpłaty i przeszła na nowy model prowadzenia bloga. Zawsze lepiej wydać choćby kilkanaście złotych na coś wartościowego niż przysłowiową paczkę fajek. Linki do Twojego bloga można aktualnie znaleźć nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

  Lubię to

 3. Pomysł jak każdy inny wart rozważenia – szczególnie jeśli ruch będzie się zwiększać i będę potrzebował coraz więcej czasu na moderowanie.
  To, że link do bloga zaczyna się pojawiać w różnych dziwnych miejscach z olbrzymim ruchem, wywołuje u mnie mieszane uczucia – podbija ruch, ale i powoduje pojawianie się tzw. hejtu i różnych prób dziwnych komentarzy, a co za tym idzie, spędzania więcej czasu nad moderowaniem.
  Ps. Już dawno minęło kolejne 10 tys. odsłon – zajęło to 3 dni z okładem. Kolejny rekord.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s