T-90A w ŁRL – klip

Nagranie pochodzi z późnego lata 2014 roku

 

Reklamy

11 uwag do wpisu “T-90A w ŁRL – klip

 1. Hmm, komentarze ucichły, a kanał na który wrzucono powyższe filmiki to prawdziwa kopalnia perełek, na dodatek w większości nieznanych. Są filmy z zimowych walk o Debalcewo, więcej filmików z T-90A czy wjazdy BGB do Donbasu z sierpnia 2014.

  Tu link do kolejnych T-90A 🙂

  Polubienie

 2. Na poprawienie humoru (albo płacz) na dobranoc proponuję na chwilę zajrzeć na interię i przeczytać o dostawach amerykańskiego sprzętu na Ukrainę.

  Polubienie

 3. No co, nasze szpitale dostały swego w darze polowe stoły operacyjne z czasów 2wś czy tam Korei. Nie wiedziałeś, że nasze państwa leżą pomiędzy Kongo a Sudanem? I, że wszystko to znajduje się na środkowej Syberii? 🙂
  A tak serio – liczyli na nówki z fabryki za frajer? Dostali wozy ze składnicy. To, że pewne elementy zostały zastąpione „sztuką” (sparciała opona, szyba docięta z plexi) to nie dziwi, jak ktoś coś rozwalił i po cichu sprzątał albo przehandlował to się ratował układami w magazynie a sztuka jest sztuka, tak czy nie?

  Polubienie

 4. Krym już ma prąd, prawdopodobnie sam WWP był przy uruchomieniu linii. Czyli z grubsza ponad 2 tygodnie przed terminem, choć powinni to już dawno zrobić.

  Polubienie

 5. Widać władza uznała, że Krymczanie już się przyzwyczaili, w końcu nie mają już prądu od dawna. Pierwsza nitka, po uruchomieniu której prąd będzie po kilka godzin dziennie, ma zostać uruchomiona za kilkanaście dni. Druga, po której prąd będzie podobno przez całą dobę, choć latem będzie to wątpliwe moim zdaniem, ma być uruchomiona w maju.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s