Bombienia WKS i ich rezultaty – klip

Ciekawostka to wrak zbombionego czołgu islamistów.

Advertisements

21 uwag do wpisu “Bombienia WKS i ich rezultaty – klip

 1. Ostatnio mniej klipów, pojawiają się stare poprzerabiane , posklejane z kilku, strach coś wrzucać bo zaraz może się okazać że coś już było. Chyba nastąpiło przesycenie, pewnie jak coś się wydarzy to wszystko ożyje.

  Lubię to

  1. Ale jeśli to nie zabudowania, a ludzie to trafili celnie z dwóch stron (w kierunku ich ucieczki). A tak na logikę to ja chyba tez uciekałbym jak najdalej od zabudowań.

   Lubię to

   1. Też prawda, szczególnie jeśli klip nie był montowany i został zachowany rzeczywisty interwał czasowy między dwoma bombkami. Ale mam wątpliwości, by stosowane platformy umożliwiały aż tak szybkie i elastyczne wybieranie celów. No, chyba, że jeszcze przed wylotem z bazy założono, że bombimy tu i tu.

    Lubię to

 2. Nie lękaj się wrzucać, dzięki m.in. Tobie komentarze jeszcze jakoś funkcjonują. Choć blog dziś przekroczył 300 tys. odsłon to widzę, że notowany od czerwca progres odsłon przeszedł w stagnację, a w grudniu nawet niewielki regres, może to kwestia okresu przedświątecznego i małego „ruchu w interesie”, a może blog osiągnął w obecnej formie swojej maksimum. Najgorzej sprawa się ma z komentarzami, które opierają się w zasadzie na osobach, które można policzyć na palcach jednej ręki. Trochę szkoda, bo choć blog to nie forum, to jednak dyskusja w komentarzach jest jego bardzo ważną częścią.

  Przy okazji – życzę Wszystkim Czytelnikom wszystkiego Najlepszego z okazji nadchodzących Świąt.

  Lubię to

   1. Tak mi się wydaje ,ale sprawa Trybunału to niewiele ma wspólnego z przedmiotowymi tematami poruszanymi tutaj…

    Lubię to

 3. Tak jak pisałem wydaje mi się że jak jest jakieś większe zdarzenie to i aktywność wzrasta ,a i święta robią swoje.
  Ja też życzę Gospodarzowi i wszystkim tu zaglądającym Zdrowych Wesołych i Pogodnych Świąt

  Lubię to

  1. O właśnie;-) TO jest jasne i prawdziwe wytłumaczenie dlaczego większość osób czyta a nie komentuje.
   Ja choć oceniam siebie, że i tak sporo wiem o militariach w porównaniu do większości obywateli to wiedza i zainteresowanie szmula to jakiś kosmos

   Także- dla wszystkich- WESOŁYCH!

   Lubię to

   1. Dokładnie.zgadzam się z Pawłem. Ja odwiedzam ten blog kilkanaście razy dziennie, ale niemam aż wiedzy, żeby aktywnie zabierać głos.
    PS. mały przestój pewnie spowodowany jest przesyceniem tematem Syrii.

    Lubię to

 4. Bez przesady z tym kosmosem. Kosmos to jest wiedza jaką prezentują niektórzy (kilka osób w kraju się znajdzie, jedna się tu czasem pojawia) wąsko specjalizowani branżowi „śrubkowcy”. Ja z racji jednak dość szerokich zainteresowań jestem zmuszony przechodzić bardziej od szczegółu do ogółu, żeby wszystko jako-tako ogarniać z zakresu, który mnie interesuje 🙂

  Tak więc komentować, nie lękać się. Oczywiście wiadomo, że nie wszyscy mogą i chcą się udzielać, blog ma w końcu grubo ponad 23 tys. Czytelników.

  Ps. Słusznie – będzie mniej o Syrii. Ile można, tym bardziej, że od czasu ostatnich strzelań Kalibrów z Rostowa w zasadzie nic się nie dzieje szczególnie ciekawego.

  Lubię to

  1. O nie:) O Syrii nigdy za wiele- tym bardziej od momentu angażu Rosji i lekkiego progresu rządowych. Ciekawy front i po części poligon doświadczalny.

   Lubię to

  2. @Szmulu jesteś stanowczo za skromny 🙂
   A blog godny pogratulowania – 300tys odsłon to dużo, no i dyskusja w poszczególnych tematach jest na poziomie i dość ciekawa. Czyni to tego bloga jednym z niewielu (a może wręcz unikalnym?) miejscem w polnecie 🙂
   Oby tak dalej.

   Lubię to

 5. Szmul z mojej strony zrobiłeś kawał dobrej roboty…..to z mojej strony…
  PS.jezeli chodzi o Syrię to to fakt nigdy nie za wiele….jedno jest pewne to pierwsze od czasu upadku ZSRR zbrojna interwencja poza WNP.
  I pierwsza interwencja od czasu wielkiej smuty z lat 90. Takie troche mam wrażenie, że interwencja w Syrii to taki trochę Legion Kondor…..

  Lubię to

 6. Dzięki za życzenia ja również życzę wszystkim najlepszego z okazji Świąt 🙂

  P.S Liczba czytelników bloga robi wrażenie. Szczególnie, że jest to niszowa tematyka. Zresztą ludzi interesujących się tematyką militariów nie ma zbyt wiele. Widać to przeglądając i tak niewielką liczbę różnych forów czy portali itp.

  Lubię to

 7. Albo to „fejk” albo po raz pierwszy użyto robotów bojowych w Syrii. Prawdopodobnie wzgórze 754.5 było zdobyte przy pomocy systemu kontroli pola walki Andromeda-D oraz zrobotyzowanych pojazdów Platforma-M(6 pojazdów?!) i Argo(4pojazdy?!)
  Pozostaje czekać na potwierdzenie albo dementi.

  Lubię to

 8. Po nalocie WKS na konwój.
  Przez chwilę nieco drastyczne, link celowo ze spacją, z uwagi na drastyczny obrazek.

  https ://youtu.be/zwtLax67P1A

  Ps. Nie chcę mi się wierzyć w użycie owych robotów (uzbrojonych w km-y i granatniki), ale czas pokaże. Oczywiście tego typu roboty są testowane w SZ FR, więc nie jest to zupełnie nieprawdopodobne.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s