Zgrupowanie Su-25 w Chmejmim – link

Rozpiska ze zdjęciami poszczególnych maszyn.

Może komuś się przyda.

http://galandeczp.livejournal.com/1077.html

Reklamy

22 uwagi do wpisu “Zgrupowanie Su-25 w Chmejmim – link

 1. Nie wiem czy pamiętasz ale kiedyś niejaki Wiktor Suworow vel Władimir Riezun w swojej książce pisał że na wyposażeniu żołnierzy Specnazu była chusta z podobnym słownikiem.
  PS. Szkoda że zdradził i szkoda że po paru nie najgorszych jak dla mnie książkach rozmienił się na drobne. Film „Akwarium”to dla mnie była totalna porażka.

  Polubienie

 2. Chciał to zdradził, jego sprawa. Co nie zmienia faktu, że zdrajca, a już szczególnie mundurowy, który wcześniej składał przysięgę, jest dla mnie, i tu zostawię pewne niedopowiedzenie. Każdy, niezależnie od państwa które zdradza.
  A o chuście pamiętam, choć w jego książkach jest tylko konfabulacji, że niekoniecznie musiała to być chusta.

  Polubienie

 3. A tam na marginesie zrzutów info z dziś
  Новейшие парашютно-десантные системы „Бахча-У-ПДС” для БТР и БМД заступили на первый этап государственных испытаний, их поступление в Воздушно-десантные войска России начнется в 2017 году, сообщил РИА Новости в пятницу генеральный директор холдинга „Технодинамика” Максим Кузюк.

  Polubienie

  1. Ps. A na opłotkach Dajr-az-Zor ISIS wyrżnęło ok 300 sunnickich cywilów, po tym, gdy blisko 30 pieszych samobójców przerwało pozycje obronne sił rządowych i umożliwiło zajęcie okolicy zamieszkanej przez sprzyjających Asadowi sunnitów.

   Polubienie

   1. Ściana dla bojowników ISIS i innych podobnych powoli się zbliża (w zasadzie już stoją pod nią). Myślę że liczba różnych zamachów i rzeźni będzie się zwiększać wraz coraz gorszą sytuacją na froncie. Im już nie wiele zostało dla tego uważam(bardzo smutne to co piszę), że nie powinno być dla nich żadnej litości, żadnych ustępstw. Nie wierzę w ich powrót na normalną drogę.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s