Syryjski Mi-25D zrzuca bombę bardzo dużego wagomiaru – klip

Bombka robi duże wrażenie.

Przy okazji – chyba się posypał islamistom front dotychczas opierający się o Asz-Szajch Maskin, bo chyba tak powinien wyglądać poprawny zapis nazwy tego miasteczka. Krótko mówiąc coraz więcej zauważalnych sukcesów sił rządowych.

 

Reklamy

39 uwag do wpisu “Syryjski Mi-25D zrzuca bombę bardzo dużego wagomiaru – klip

   1. Różnice duże, ale wciąż desant jeździ „na oklep”. Chyba dopiero nowa generacja wozów zmieni te nawyki, na T-15 „na oklep” jeździć przecież nie będą. Chociaż na Bumierangu to kto wie.

    Polubienie

 1. Jeszcze jeden „Pan z rosyjskim genami”. Jest pewność już chyba pewność że jest ich większa ilość. Może stąd biorą się sukcesy armii rządowej w Syrii (oczywiście jeszcze działania lotnictwa).

  Zdjęcie prawdopodobnie z Syrii.

  Polubienie

  1. Jest to, o ile pamięć mnie nie myli, fotka z ochranianej przez rosyjskie wojsko wycieczki mediów do Salmy. Większość zdjęć rosyjskich żołnierzy jakie pojawiają się w ostatnich dniach pochodzi właśnie z owego objazdu Salmy sprzed kilku dni, choć często owa informacja nie jest zapodawana, by wywołać wrażenie, że nagle w wielu rejonach Syrii pojawili się rosyjscy żołnierze.

   Polubienie

 2. Ale musisz to przyznać że prawie na każdym filmiku (na którym przewija się więcej żołnierzy) choćby na Twoim wczorajszym pojawiają się „koordynatorzy”.

  Polubienie

   1. ODAB?

    A co do Su-35S to jak ich tam nie zobaczy się to nie wiadomo czy są. Są tacy co wątpią w informację o przeżucie to Syrii.
    „Это ноябрьский перелет СУ-35 из Комсомольска-на-Амуре. Не будут отправлять в Сирию машины постройки октябрь-ноябрь 2015 г., которые по сути не имеют еще налета”
    W tym samym miejscu napisane było o zasobnikach „Chibiny”których to pierwsze zdjęcia na Su-35 zostały ujawnione tydzień temu.
    Fajnie by było je tam zobaczyć.
    Coś koło tygodnia temu było informacja o Ka-52 w Syrii i cicho.

    Polubienie

   2. Akurat przerzut maszyn z tak świeżej serii produkcyjnej wydaje się być wątpliwym. Czas pokaże, ale z pewną rezerwą podchodzę do tej informacji.

    Polubienie

  1. Jeśli chodzi o pg-7 i podobne do rpg to dobrze wykonana kratownica potrafi zniszczyć zapalnik nie powodując detonacji wkładki lub „zgiąć” samą wkładkę jednocześnie ją przechylając także znacznie zmniejszając jej skuteczność.
   Ta kratownica na btr wygląda dobrze ale hmm gęstsza jest bez sensu bo może nie zniszczyć zapalnika ani wkładki a przy tej grubości pancerza te kilkadziesiąt cm oddalenia jest pomijalne dla strumienia kumulacyjnego bo i tak przejdzie.

   tego filmiku chyba nie było.
   ładnie bombią…

   Polubienie

 3. To chyba Ci od naprawy wodociągów. Lotnisko w Hamie.

  hosting

  Ps. Skuteczność pancerza prętowego czy też listwowego jest uzależniona m.in. od jego wykonania. Dobrze wykonany pancerz potrafi przy określonych kątach trafień granatów kumulacyjnych zredukować skuteczność strumienia kumulacyjnego i 8-krotnie.

  Polubienie

 4. Z przymrużeniem oka, pierwszy palestyński czołg.
  AL-Armata.
  Makieta symbolizująca Merkawę. Wczoraj w Gazie zebrali się Palestyńczycy by złożyć hołd dla którzy zginęli podczas zburzenia tunelu w 2014 roku. Wojna 50-dniowa latem 2014 roku pochłonęła 2200 ofiar wśród Palestyńczyków i 73 ofiary po stronie izraelskiej.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s