Czeczeński specnaz rzekomo dyslokowany do Syrii – klip

Wyglądają nie gorzej niż elitarne jednostki federalne, rzekomo pododdział jest w Syrii.

W materiale występuje także sam Ramzan Kadyrow z ciekawymi zabawkami. Klip to zajawka większego materiału o Kadyrowie i Czeczenii, który niebawem ma się pojawić w rosyjskiej tv.

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2717579#

Reklamy

10 uwag do wpisu “Czeczeński specnaz rzekomo dyslokowany do Syrii – klip

  1. Problem w tym, że te jordańskie zawody są marnie obsadzone. Nie biorą w nich udziału czołowe jednostki, nawet z FR nie było tam Alfy czy Witiazia, już nie wspomnę o Zasłonie, który i tak nie uczestniczy w tego rodzaju imprezach z założenia.

   Polubienie

 1. Dlaczego FR nie sformuje jakiejś czeczeńskiej brygady antypartyzancko-zmechanizowanej o nazwie np. „Achmad Kadyrow”? Można by ją wysłać do Syrii i przetestować różne zabawki przy okazji. Wielu Czeczeńców i innych z Kaukazu walczy w ISIS, Nusra itp., więc pretekst jest.

  Polubienie

 2. Walczący po stronie islamistów ?
  Rpg7, być może FR nie chce ryzykować z ciężką, jednolicie etniczną brygadą czeczeńską, choćby i taką „wyjazdową”. Bo prędzej czy później będzie i tak musiała wrócić. Obecnie w Czeczenii chyba nawet batalionów MSW nie ma, tylko mniejsze formacje. Na wszelki wypadek jakby kiedyś Ramzan lub jego następcy mieli zmienić zapatrywania na obecność w ramach FR.

  Polubienie

   1. Ci „Czeczeni” to w większości owszem, formalnie obywatele FR, ale z reguły nie z Czeczenii a innych republik rosyjskiego Kaukazu Północnego.

    Polubienie

   2. Co by nie pisać o Czeczenii ale Grozny to jedno z najładniejszych miast w Rosji, i pewnie źle tam ludzie nie mają, to i pewnie nie ma parcia na „terroryzm” wśród mieszkańców. Zawsze ktoś tam pewnie się znajdzie komu nie będzie coś tam pasowało. A słowo „Czeczen” nie kojarzy się zbyt dobrze, to pewnie jak pojawia się słowo Kaukaz i terroryzm to i…………….

    Polubienie

 3. Wydaje mi się że po stronie Irakijczyków raczej przeciwko terrorystom, choć pewny nie jestem.
  Jak będzie więcej informacji na ten temat to umieszczę tu.

  PS. Nie z tego tematu pytanie, w tamtym tygodniu pojawiła się informacja o próbnych zrzutach bomb (zrzucono 30 szt. o wagomiarze do 500kg) i strzelaniach z działek do celów naziemnych
  z samolotów…………..Ił-76. Chcą z samolotów transportowych…..bombardować, czy coś na wzór AC-130 zrobić?

  Polubienie

 4. Owszem, przy czym to nie były „próbne” zrzuty bomb a zwyczajne, ćwiczebne. Maszyny współpracujące z WDW regularnie ćwiczą zrzuty bomb (w razie W głównie będą zrzucać oświetlające) oraz … wspieranie ogniem, bodajże wyłącznie strzelców ogonowych, spadochroniarzy w strefach lądowania (zwalczanie lekko opancerzonych pojazdów i siły żywej).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s