Materiał reklamowy KRET-a odnośnie Mi-28N, klip

Warto zerknąć, wiele ciekawostek i interesująca realizacja.

Jedna z ciekawostek jest taka, że KRET robi wyświetlacze wielofunkcyjne do Mi-28N.

Reklamy

78 uwag do wpisu “Materiał reklamowy KRET-a odnośnie Mi-28N, klip

 1. W instytucie WNII „Signał” opracowywany jest zrobotyzowany kompleks na bazie BMP-3. System nosi nazwę „Udar”. System na chwilę obecną jest kierowany, jednak w przyszłości niewykluczona jest zrobotyzowana zupełnie autonomiczna wersja. Na pojeździe będzie można dowolnie stosować uzbrojenie i wyposażenie radioelektroniczne w zależności od rodzaju misji.
  Tego typu systemy będzie można stosować również na innych pojazdach.

  Polubienie

  1. Zrobotyzowane drony w postaci starych myśliwców których jedynym zadaniem było by zwrócenie npl posiadającego najsilniejsze lotnictwo na świecie na siebie uwagi i być może korzystając ze zmodernizowanych radarów wykrycie jakiejś części jego sił.

   Ciekawy sposób na zmniejszenie strat dla takich Chin w starciu z USAF nad Taiwanem.
   Bo skoro da się zrobić drona ze starego czołgu czy bwp to czemu nie z myśliwca?

   Polubienie

 2. Na salonie „Archimed 2016” Akademia Wojskowa WA MTO zaprezentuje most przeprawowy wykonany z polimerowo-kompozytowych materiałów ARM-K. Zastosowanie w konstrukcji mostów tych materiałów pozwoli na obniżenie sygnatury radiolokacyjnej, zmniejszenia masy, wzmocnienie długich elementów oraz ułatwi montaż i transport i pozwoli na zmniejszenie ilości obsługi do montażu.

  Polubienie

 3. W Indiach trwają testy po których zapadnie decyzja o produkcji na licencji rosyjskiej karabinków Kałasznikowa serii „100”.
  Dwa karabinki z serii „100” AK-101 i AK-102.

  Polubienie

 4. W czasie trwania targów „Defexpo 2016” zakłady UWZ przedstawił po raz pierwszy za granicą kompleks do programowania amunicji przeznaczony dla pocisków kal.125 mm. Kompleks pozwala na programowaną detonację pocisków odłamkowych ZOF-82 na całej trajektorii lotu.
  Pocisk przeznaczony jest do atakowania słabo opancerzonych celów, zastosowanie nowej technologii zwiększy efektywność prowadzonego ostrzału, pozwoli także na niszczenie celów powietrznych o niskiej prędkości jak śmigłowce i BSL-e. Nośnikami tego systemu mogą być czołgi z serii T-72,T-80, T-90.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s