Nieustająca prośba o wsparcie bloga i podsumowanie miesiąca

Tradycyjne podsumowanie kształtowania się wsparcia bloga.

Od 22 marca, bo ostatnie podsumowanie objęło okres przed 22 marca, do dziś, czyli 29 kwietnia, 13 Darczynców wsparło blog na kwotę 330 PLN.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom.

Oczywiście ponawiam uprzejmą prośbę o dalsze wspieranie bloga.

Numer rachunku bankowego znajduje się w stopce strony.

Kto może niech wspomaga, kto nie może obecnie, może będzie mógł w przyszłości.

Reklamy

14 uwag do wpisu “Nieustająca prośba o wsparcie bloga i podsumowanie miesiąca

 1. Baribal, wybacz, wiem, że masz dobre intencje, ale ja nie chcę widzieć twórczości tego kogoś u siebie na blogu, miałem okazję zobaczyć próbkę na wiadomym forum zanim dostał ban, wystarczy.

  Polubienie

 2. Ode mnie też poszło. Proszę mnie źle nie zrozumieć piszę nie dlatego aby się pochwalić ale dlatego aby aby za moim przykładem poszli inni.
  Ps. I jak co miesiąc nieustająca prośba o utrzymanie wysokiego poziomu zarówno bloga jak i utrzymanie w ryzach forum. Pozdrawiam.

  Polubienie

 3. Chyba nie nadmiar, w każdym razie odnoszę takie wrażenie obserwując kształtowanie się wsparcia bloga za miesiąc maj. Oczywiście, nie narzekam i dziękuję każdemu Darczyńcy, trzeba natomiast zwiększyć aktywność własną na blogu, tym bardziej, że znacznie spadło nie tylko wsparcie dla bloga, ale i generalnie także liczba komentarzy w wątkach, choć liczba odsłon, nie licząc majowych świąt, utrzymuje się na dość wysokim poziomie.

  Polubienie

  1. >ale i generalnie także liczba komentarzy w wątkach, choć liczba odsłon, nie licząc >majowych świąt, utrzymuje się na dość wysokim poziomie.

   Ma to pewnie też związek z wydarzeniami na świecie. Jak się więcej dzieje w geopolityce to i większy ruch.

   Polubienie

 4. Może i nieźle, ale bez przełożenia, czy to na wzrost liczby dyskutantów w komentarzach czy to na choćby utrzymanie poziomu wsparcia bloga.
  Jedynie liczba hejtu stale rośnie, szczególnie odkąd wrzuciłem zdjęcia i film jednego z ukraińskich batalionów ochotniczych z nazistowską symboliką co wywołało ataki na wiadomym forum, tam co prawda szybko wstrzymane dzięki postawie moderacji, i wykopie, i się zaczął wzrost hejtu spływającego na blog i nie tylko. Chyba nigdy więcej już tego nie zrobię.

  Polubienie

 5. Dziękuję bardzo.
  Liczba aktywnych komentatorów jest raczej stała i cokolwiek niewielka, ale może się z czasem powiększy, ja w każdym razie zachęcam wszystkich do udziału w rozmowach, byle kulturalnie i na temat.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s