Efektywna armia, klip

Materiał Zwiezdy przedstawiający nowości dotyczące szeroko pojętego zabezpieczenia logistycznego rosyjskich sił zbrojnych.

Nieco różnych ciekawostek, warto obejrzeć.

 

Reklamy

105 uwag do wpisu “Efektywna armia, klip

 1. Dziś „po raz kolejny” ma wzlecieć w powietrze T-50-6 PAK FA. W sumie w necie pojawiały się informacje że w końcu kwietnia prototyp został przez An-124 dostarczony na lotnisko Żukowski.

  Lubię to

  1. W przypadku rzekomych dat oblotów kolejnych prototypów PAK FA bardzo łatwo mieć rację. Prototyp nie został nawet dostarczony do Żukowskiego, gdyby tak było było by info albo od spotterów albo z nasłuchu radiowego.

   Lubię to

   1. >Prototyp nie został nawet dostarczony do Żukowskiego, gdyby tak było było by info >albo od spotterów albo z nasłuchu radiowego.

    Przed transportem do Żukowskiego o ile się nie mylę zawsze wykonuje lot czy też kilka lotów w KnAAPO.

    Lubię to

   2. Chyba niestety są jakieś większe problemy z tym prototypem. Coś czuje, że szybko go raczej nie zobaczymy.

    Lubię to

 2. Ministerstwo Obrony FR rozpatruje możliwość zakupu transportowo-bojowego śmigłowca Ka-60 „Kasatka” .W/g zastępcy dyrektora generalnego holdingu „WR” A.Szibitowa problemy z którymi borykali się przy konstruowaniu śmigłowca zostały rozwiązane (a w związku z tym opóźnienie) i przedstawiciele MO (patrząc na postępy przy śmigłowcu cywilnym Ka-62) rozważą zakup tego śmigłowca.
  Pierwszy lot śmigłowca w wersji dla wojska ma odbyć się latem tego roku (po katastrofie prototypu). Ka-60 to zapewne nowa modyfikacja tego śmigłowca, który swój pierwszy lot odbył w 1998 roku. W roku 2010 miała miejsce katastrofa i to pewnie na jakiś czas zahamowało rozwój tej maszyny.
  http://pics.livejournal.com/igor113/pic/004yfq13

  Lubię to

 3. W dniu dzisiejszym A. Szibitow z holdingu „Wiertoliety Rossii” poinformował o nowej modyfikacji Mi-26T2 powstałej na bazie wersji dla Algierii (oprócz zmian które zastosowano w tym śmigłowcu wprowadzono kolejne modyfikacje). Poinformował również o rozpoczęciu prac nad nowym śmigłowcem dla Marynarki Wojennej jako następca pokładowego Ka-27.

  Lubię to

 4. Ławrow porozumiał się z Baćką odnośnie odpowiedzi na tarcze NATO. Oba kraje wspólnie mają odpowiedzieć na to zagrożenie opracowując swoje systemy. Baćka znowu puścił oko do FR. Co z tego wyniknie. Nie wie nikt.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s