Nowe bombienia WKS w Syrii, klip

Zapis z nalotów zaprezentowany podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciela Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych FR.

Materiał filmowy od 5:54, od 9:50 bombienia wozów bojowych i innych pojazdów, widać, że rozpoznanie jest, szkoda, że MO FR przestało cyklicznie upubliczniać zapis z bombień, bo mimo wszystko mają co pokazywać.

Reklamy

85 uwag do wpisu “Nowe bombienia WKS w Syrii, klip

 1. FR zakończyła jednostronny rozejm we wschodnim Aleppo, podczas czterech dni rozejmu islamiści nie wypuścili cywilów z miasta i prowadzili praktycznie ciągły ostrzał korytarzy ewakuacyjnych i pozycji sił rządowych, ale oczywiście to FR dostanie sankcje gospodarcze.

  Polubienie

 2. Przerobiony T-72M1 SAA. Tak z wyglądu całkiem cywilizowana przeróbka.


  Ciekawe jak i czy doświadczenia z Syrii wymuszą jakieś zmiany przy modernizacji techniki pancernej w Rosji. Bo doświadczeń na pewno zebrali ogrom (i zbierają).

  Polubienie

  1. Po obu wojnach czeczeńskich doświadczenia syryjskie są w znacznym stopniu wtórne, za wyjątkiem rzecz jasna ogólnie T-90A oraz pewnych rodzajów uzbrojenia przeciwpancernego, które w Czeczenii nie było wykorzystywane.

   Polubienie

 3. W Latakii pojawił się Ka-31, śmigłowiec z podniesionym podwoziem widoczny w przelocie grupy rosyjskich śmigłowców w rejonie wybrzeża, na pewno nie jest to jeszcze maszyna z Kuzniecowa.

  Ps. MO FR utrzymuje od 18 października, niezależnie od tego, że tzw. rozejm dla ewakuacji wschodniego Aleppo zakończył się niepowodzeniem, strefę bez lotów bojowych dla WKS i lotnictwa rządowego obejmującą obszar o promieniu 10 km licząc od granic administracyjnych miasta Aleppo.

  Polubienie

 4. To nie jest śmigłowiec morskiego dozoru radiolokacyjnego, to maszyna WKS wykonująca wykonująca zadania na rzecz innych rodzajów wojsk, sił powietrznych i wojsk lądowych z wykorzystaniem nowego kompleksu radiolokacyjnego Ł381, mimo zewnętrznego podobieństwa do morskiego Ka-31 lotnictwa WMF, na Kuzniecowie jest jak najbardziej morski Ka-31 czerwona 90.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s