Kurganiec-25

Interesujący reportaż z Kurganmaszzawoda o nowym rosyjskim bwp w ramach cyklicznego programu Zwiezdy.

Materiał o Kurgańcu-25 od 14:31, nieco migawek m.in. z wnętrza wozu oraz hal produkcyjnych.

Reklamy

89 uwag do wpisu “Kurganiec-25

 1. W Buriacji WWO sformowano nową rakietową brygadę przeciwlotniczą na uzbrojenie której wejdą kompleksy ZRK Buk-M2. Brygada gotowość bojową ma osiągnąć w 2017 roku. Żołnierze z tej brygady w najbliższym czasie mają przejść szkolenia z obsługi tych kompleksów.
  Prawdopodobnie brygada wejdzie w skład 36. ogólnowojskowej armii z miejscem dyslokacji w Dżidie.

  Polubienie

 2. W najbliższych godzinach rozpocznie się załadunek na statek transportowy Rolldok Storm ostatniego z serii okrętu podwodnego proj. 636.1 dla Wietnamu. Jest to szósta i ostania z zakontraktowanych jednostka dla tego odbiorcy.

  Polubienie

 3. 24 listopada był informacja o przekazaniu wojsku ZWO samolotów Su-35S. Dziś pojawiła się informacja o przelocie tych samolotów(prawdopodobnie) do miejsca stałego bazowania w Karelii(wcześniej była taka informacja, a jeśli Karelia to 159-ty pułk lotnictwa myśliwskiego w Pietrozawodsku i lotnisko Biesowiec). Samoloty oznaczone są „czerwonymi” numerami od 54 do 59.
  Jeden z samolotów.

  Polubienie

 4. Trwają prace wykończeniowe na 12 egzemplarzu samolotu An-148 (RA-61732) przeznaczonym dla MO FR. W najbliższym czasie próby w locie rozpocznie 11 z serii samolot (RA-61731) którego przekazanie MO FR ma odbyć się na początku 2017 roku. W bieżącym roku przekazano 3 samoloty, w przyszłym planuje się przekazać 5 samolotów.
  RA-61732.

  Polubienie

 5. Chińskie silniki CHD622V20 zastąpią silniki MTU 16V4000M90 przy budowie okrętów 21361 „Bujan-M”. Zamiana spowodowana była wprowadzeniem sankcji przeciwko FR. Chiński silnik jest konstrukcją z lat 80 i produkowany jest w Chinach na niemieckiej licencji(Deutz TBD622).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s