Instruktorzy z Gudermesu

Reportaż  na temat pododdziału instruktorskiego z centrum wyszkolenia sił specjalnych w Gudermesie.

Interesujący materiał,  warto obejrzeć.

Reklamy

192 uwagi do wpisu “Instruktorzy z Gudermesu

 1. Ładnie kręci ten „solista”. Szkoda że tylko bałwanki chmur za mało kontrastowe przez co niektóre ewolucje słabiej widoczne.Najlepiej jak są białe chmurki i błękitne niebo. Wtedy są odnośniki dzięki którym łatwiej wyłapać „smaczki” z tych powietrznych akrobacji.

  Polubienie

 2. Rosja nie rezygnuje pomimo lekkich oporów ze strony Indii z próby sprzedaży techniki do tego kraju. Na ten rok planowane jest podpisanie kolejnego kontraktu na dostawę do Indii śmigłowców Mi-17W-5.
  Prowadzone są również rozmowy dotyczące sprzedaży Indiom 4 fregat proj.11356. Z których 2 miałby być zbudowane w Rosyjskiej stoczni kolejne 2 w indyjskiej. I także tu liczy się na że kontrakt zostanie podpisany w tym roku. Widocznie problem silników został rozwiązany (problem fregat budowanych dla WMF z powodu zakończenia współpracy w dziedzinie silników).

  Polubienie

 3. Flota Czarnomorska otrzymała nowy z telewizyjnym układem kierowania aparat podwodny Marlin-350. Aparat został zainstalowany na holowniku ratowniczym SB-739(okręt ma być przekazany do służby w końcu marca). Aparat umożliwia prowadzenie prac na głębokości do 350 m i może poruszać się z prędkością do 2,6 węzła.
  Aparat wyposażony jest w kamerę wysokiej rozdzielczości oraz hydrolokator. Będzie wspomagał prace poszukiwawczo-ratownicze.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Do lata pierwszy Jak-152 ma być przekazany do GLIC w Achtiubińsku celem przeprowadzenia prób państwowych. Po zakończeniu których należy spodziewać się podpisania kontraktu na produkcję i dostawę tych samolotów dla WKS. Nie podano ani przewidywanej daty zakończenia prób ani liczby samolotów na które można się spodziewać zamówienia.
  Przy okazji poinformowano o tym że pierwsza partia samolotów T-50 dla WKS będzie się składała z 6 szt. Wcześniej informowano że nastąpi to w tym roku.
  Informacje przekazał zastępca głównodowodzącego WKS A. Judin.

  Polubienie

   1. Pewnie dla tego ten Pan nie zająknął się o tym tylko napisali że wcześniej taka informacja była 🙂 . Nie ma silników nowych to według mnie nie ma pośpiechu.

    Polubienie

   1. Odnoszę wrażenie, że żołnierze z SSz-68 to jakaś rezerwa, już dawno nie oglądałem żołnierzy z jednostek liniowych z tymi hełmami, tym bardziej, że są dostępne już ze trzy generacje nowszych hełmów jeśli dobrze liczę, żołnierze wyglądają ogólnie z tym swoim umundurowaniem i oporządzeniem jak grupa rekonstrukcyjna armii rosyjskiej z lat 90-tych.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s