Mi-28UB

Reportaż Zwiezdy dotyczący Mi-28UB.

Kilka ciekawych migawek z prezentacji śmigłowca nad Moskwą.

Reklamy

106 uwag do wpisu “Mi-28UB

  1. Serbowie chcą rozmawiać z FR na temat możliwości pozyskania systemów S-300. Odbędzie się to między innymi przy najbliższym spotkaniu premiera Serbii z Putinem.

   Polubienie

   1. Oprócz tego w kręgu zainteresowań Serbów są systemy Buk-M3. Wczoraj na jednym z portali pojawiła się i taka informacja.

    Polubienie

   2. Wracając do spotkania premiera Serbii z Putinem, ten pierwszy będzie naciskał na jak najszybsze przekazanie Serbii 6 samolotów MiG-29. Oczekuje się że samoloty te mogą być przekazane do końca kwietnia 2017.
    Rosja pomoże Serbom w modernizacji zakładów lotniczych w których mogłyby odbywać się przeglądy techniczne śmigłowców Mi-8 i Mi-17 nie tylko serbskich ale także z innych krajów.

    Polubienie

 1. Jednostka ognia rakiet W-W, W-Z na atomowych okrętach podwodnych proj.949A „Antiej” w toku głębokiej modernizacji zostanie zwiększona z 24 do 72 szt. Na zamianę Granitów przyjdą Kalibry i Oniksy. Plany modernizacji obejmą wszystkie znajdujące się w służbie okręty podwodne tego projektu.

  Polubienie

  1. Zmodernizowane Antieje będą dysponować potężną jednostką ognia. To już będzie typowy SSGN ☺Choć np przerobiony Ohio dysponuje o ile pamiętam 154 pociskami Tomahowk. Oczywiście w przypadku 949A okręty dysponują bardziej zróżnicowanym uzbrojeniem. Różne wersje Kalibrów oraz P 800 a w przyszłości być może 3M22.

   Polubienie

   1. Aż szkoda, że nie dokończyli budowy Barnaułu i Wołgogradu… 😦

    https://defendingrussia.ru/enc/apl_kr/podvodnyje_lodki_projekta_949a_antej-1949/

    „Тринадцатый и четырнадцатый корпуса — «Барнаул и Волгоград» — в 90-е недостроенными были поставлены у причала «Севмаша», в 2012 году разобраны, и части корпусных конструкций использованы для постройки новых субмарин.”

    Polubienie

 2. W czasie przeprowadzania prób na przeciwdywersyjnym kutrze proj. 21980 doszło do awarii dwóch silników produkcji chińskiej. Silniki produkcji chińskiej Henan Diesel Engine Industry Co. zakontraktowane zostały także dla innych budowanych okrętów (21631,19920).
  Na dostawcę tych silników została nałożona kara.

  Polubienie

 3. Trwa proces wprowadzania nowych typów uzbrojenia dla samolotu Su-34. Pierwszy etap prób w locie na samolocie Su-34 sześciu typów nowego uzbrojenia w tym „precyzyjna” broń dalekiego zasięgu. Niezbędne będą również modyfikacje urządzeń pokładowych celem przystosowania ich do nowego uzbrojenia. W najbliższym czasie do testów trafią kolejne wzory uzbrojenia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s