Su-25SM WKS w Syrii, klip

Ciekawy klip Zwiezdy z lotów bojowych Su-25SM w Syrii.

Kamery zostały umieszczone na hełmie pilota oraz płatowcu.

Reklamy

43 uwagi do wpisu “Su-25SM WKS w Syrii, klip

 1. Tygrysy w dniu dzisiejszym rozpoczęły ofensywę która ma zamknąć w kotle lub zmusić do wycofania się ISIS z miast w prowincji Hama. Jak widać lotnictwo zrobiło swoje i operacja idzie jak burza. Tygrysy zaatakowały od strony prowincji Rakka kierując się na południe w kierunku miasta As-Suchna. Parę minut temu Tygrysy ponoć zajęły miejscowość Al- Kawn. W/g informacji twitterowych do zamknięcia całkowitego kotła pozostało mniej niż 30 km.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Warto dodać, że kilka dni temu z pomocą WKS i rosyjskich doradców Tygrysy zrobiły mikroskopijną operację desantową ze śmigłowców na tyły pozycji PI, w akcji brały udział zarówno syryjskie jak i rosyjskie śmigłowce.

  Lubię to

  1. Jakby większe dostępne powiększenie niż wcześniej. Niezłe z 5km. Wreszcie widać mniej więcej w co się strzela.
   Ze 2x większe. I jakość też znacznie lepsza.

   Lubię to

 3. Jeżeli się potwierdzą informacje twitterowskie to SAA jest bliskie zamknięcia sił PI w prowincji Hama. Ponoć do całkowitego zamknięcia ”kotła” zostało ok. 6 km.

  Lubię to

  1. Po wszystkich tych klipach widać, że współpraca BSP z lotnictwem – w czasie rzeczywistym – podniosła skuteczność zwalczania takich celów na zupełnie nowy poziom w porównaniu do dawniejszych czasów i prób zwalczania ich przez same tylko załogowe maszyny (samodzielnie lub na podstawie danych zwiadowczych sprzed kilku godzin).

   Lubię to

 4. Parę lat doświadczeń robi swoje. Na pewno jeszcze nie raz pomylą się przy atakowaniu celów ale za każdym razem będą zbierać doświadczenia. Jestem przekonany że wyciągnięto dużo wniosków i pewnie już jakieś zmiany w uzbrojeniu precyzyjnym wprowadzono, zresztą sami o tym informują.

  Lubię to

  1. Tak nie do końca wiedziałem czy to na pewno nowe, ale dziękuję za wyjaśnienie. Teraz już jasne. 🙂 Ale mogliby troszeczkę zasilić SAA nowymi pojazdami. Ciekawe jak to teraz z dostawami techniki do Syrii?

   Lubię to

 5. Dwa samoloty uchwycone nad Hamą. I……..część obserwatorów określa je jako Jak-130, część jako Su-25. Kilka dni temu była informacja o rzekomej dostawie Jaków do Syrii, które to miały by latać w siłach lotniczych SAR.

  Lubię to

 6. Jak tak dalej będzie to Tygrysy zamkną kolejny kociołek dopinając go w rejonie miasta As-Suchna.
  Od rana idą jak burza do całkowitego zamknięcia jeszcze wczoraj zostało im ok. 18 km , dziś już zdecydowanie mniej.

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s