Tematyka OT

Wiadomości i dyskusja cz. II

Reklamy

97 uwag do wpisu “Tematyka OT

 1. Niestety, po zmianach w krajowej polityce, w Siłach Powietrznych nastąpiła czystka, a jednym z kryterium oceny wyższych oficerów było uznanie przez nich za możliwą pewnej teorii spiskowej (w którą nie ma co brnąć). W tej sytuacji nastąpiły masowe odejścia tych co mogą na emeryturę, w tym wielu doświadczonych pilotów, ale też i ludzi odpowiedzialnych za bezpieczeństwo lotów itd. Ich miejsce zajęli młodzi, niedoświadczeni, bo przed zmianą znowuż żałowano na szkolenie, bazując na personelu już wyszkolonym, tak taniej. Po ustabilizowaniu sytuacji politycznej w resorcie część powróciła (na siłę niemal ściągana, bo np. spadochronami nie miał się kto zajmować), ale dalej sytuacja jest jaka jest: latają młodzi, nie ma ich kto uczyć, ani nawet nie ma za bardzo kiedy, bo nie ma na czym, a sprawne samoloty trzeba oszczędzać. Tak koło się kręci, szkoda tylko ludzi.

  Polubione przez 3 ludzi

 2. Nowe podwozie MZKT-692250 dla kołowej wersji wyrzutni rakietowej Buk-MB. Wyrzutnia rakiet będzie zaprezentowana na wystawie MILEX-2019.

  Polubienie

 3. Efekt „Północnego Wiatru”, gdzieś na północ od Ługańska na obszarze utrzymanym przez siły rządowe, 22 września 2014 roku. Zniszczone wozy 26. brygady artylerii.
  hosting
  Ps. Dziś rano na Donieck siły rządowe wystrzeliły m.in. ponad 110 pocisków artyleryjskich kal. 122 mm. Ostrzeliwano południowo-zachodnie przedmieścia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s