Federacja Rosyjska – siły zbrojne i przemysł obronny

Wiadomości i dyskusja XVIII

Reklamy

126 uwag do wpisu “Federacja Rosyjska – siły zbrojne i przemysł obronny

 1. 1490. pułk przeciwlotniczy WWS i PWO ZWO dyslokowany w obwodzie petersburskim otrzymał batalionowy komplet ZRS S-400. W obecnej chwili w skład pułku wchodzą 3 bataliony kompleksów S-400.

  Polubienie

 2. MO FR w 2022 roku planuje zakończenie budowy dwóch nowych stacji radiolokacyjnych „Woroneż” ostrzegających przed atakiem rakietowym(SPRN). Informacja dotyczy obiektów zlokalizowanych w obwodzie murmańskim oraz Republice Komi. W obwodzie murmańskim budowana jest stacja Woroneż-DM która ma charakteryzować się największą mocą spośród dotychczas zbudowanych.

  Polubienie

 3. Do końca 2019 roku do wojsk JuWO trafi pierwsza partia seryjnych trójwspółrzędnych metrowego zakresu fal stacji radiolokacyjnych Niobji-SW. Wcześniej prototypowe egzemplarze były testowane w jednostkach CWO. Pierwsza partia zabezpieczać będzie przestrzeń powietrzną w rejonie Krymu oraz w innych rejonach południowej części terytorium Rosji.

  Polubienie

 4. W czasie ćwiczeń Eszelon-2019 pojawiły się nowe transportery BTR-80 wyposażone w anteny podobne do tych z Armaty, Kurgańca-25 czy Bumieranga które mogą świadczyć o zainstalowaniu na transporterach zautomatyzowanego systemu dowodzenia i kierowania na poziomie taktycznym. Pojazdy wyposażone są również w anteny systemu nawigacji satelitarnej.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s